top of page
Merdivenler Beyaz Duvar

PROJELER

DORE SİLİS

İzmir'in tatil beldesi olan Ilıca'da konumlanan proje alanı, deniz manzarası ve ılıca plajına yakınlığı ile kompakt tatil anlayışını sizlere sunmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 ve loft dairelerden oluşan Dore Silis lansman sürecinde.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. 

www.doresilis.com

Passage Bornova

İzmir'in iş ve yaşam merkezlerinden Bornova''da konumlanan proje alanı, Yaşar Üniversitesi Kampüsü ve tam teşekküllü hastanelerin bulunduğu bölgeye oldukça yakında yer alıyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve loft dairelerin olduğu konut blokları ve giriş kotunda yer alan alışveriş merkezinden oluşan çok fonksiyonlu bir yapı. Konut blokları üniversite öğrencilerinin yaşamalarına elverişli olacak ölçeklerde tasarlandı.

 

Projenin başlangıcından sonuna dek uzanan aks üzerinde açık bir sokak yaratıldı. Bu sokak hastane ve kampüs yapılarına ulaşmak için insanların içinden geçeceği geçerken de alışveriş merkezini ziyaret etmiş olabilecekleri bir uğrak alanı olarak tasarlandı. Konut bloklarının girişleri sokak kotundan kopartılarak mahremiyet sağlandı ve konut blokları sakinleri tarafından kullanılabilecek toplanma alanları ile komşu hale getirildi.

bottom of page